H Chi Siamo Prink

Prink je řetězec  franchisingových obchodů číslo jedna v Evropě v oblasti distribuce spotřebního materiálu do tiskáren a zahrnuje více než  1.000 prodejních míst, která jsou specializována na prodej spotřebního materiálu pro kancelářské stroje a zařízení. Prink se nachází ve 13 evropských zemích: Itálie, Francie, Španělsko, Německo, Portugalsko, Belgie, Rakousko, Finsko, Česká republika, Slovinsko, Slovensko, Rumunsko a Moldávie.  
Firma se zrodila v roce 2001 díky setkání skupiny osob, které měly společnou hlubokou znalost technologií a trhu tiskáren a spotřebního materiálu pro tisk. V roce 2002 byly otevřeny první obchody Prink ve městech Bologna a Milano. Během pouhých dvou let bylo obchodů Prink více než 100 a v roce 2004 vznikly první “prodejní koutky -  corner”, prodejní místa uvnitř specializovaných obchodů.
Cílem firmy Prink je, stát sev Evropě hlavním záchytným místem pro všechny potřeby, týkající se tisku.

  • Na jakém území Prink působí? Open or Close

    Firma Prink se nachází ve 13 evropských zemích, s rozsáhlou, stabilizovanou a hustou prodejní sítí v Itálii a Španělsku, cílem je dosáhnout stejně hustých prodejních sítí i v ostatních evropských zemích.

  • Jaké jsou zásady a etické hodnoty firmy Prink? Open or Close

    Firma Prink vznikla před několika lety, byla založena osobami se zkušeností v oboru renovace kazet a tonerů. Hlavní etické a společenské kodexy naší firmy jsou tři: obchodní serióznost, která vyplývá z pečlivého výběru dodavatelů a respektování pravidel a náležitostí,  týkajících se bezpečnosti produktů, které prodáváme; respektování životního prostředí, díky činnosti opětovného využití a recyklace; solidarita prostřednictvím spolupráce s různými organizacemi.

  • Jaké produkty momentálně firma Prink prodává? Open or Close

    Škálu produktů, kterou Prink momentálně prodává, tvoří  inkoustové kazety, tonery,plnící  sady,TTR role, kazety do plotrů značky Prink nebo v originálních verzích, tiskárny, filtry pro laserové tiskárny, papíry do tiskáren a speciální papíry a řada příslušenství pro počítače a mobilní zařízení.