Header Aziende Grandi Clienti Consulenza Ad Hoc

Personál firmy Prink Vás bude od začátku podporovat, aby bylo možné správně monitorovat  pohyb skladových zásob, aby v prodejním  místě byla správně uvedena do praxe  politika marketingu  a obchodu, podle strategie mateřské firmy.

Vyplňte formulář pro získání bližších informací o franchisingu Prink

Jméno příjmení (*)

Valore non valido
Adresa E-mail

Inserisci un indirizzo mail valido.
Okres, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Telefon (*)

Inserire un numero di telefono fisso o cellulare senza spazi o caratteri di separazione.
Obec, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Poznámky

Valore non valido.


Si prega di compilare il Captcha  • V jakých oblastech franchisant dostane větší podporu? Open or Close

    Organizace firmy Prink je taková, že personál je rozdělen do týmů , které podporují jednotlivé franchisanty ve všech oblastech: produkty, správa v oblasti informatiky, oblastní reklama, telemarketing.... Jen si představte, že každý rok se vydá více než 1.000 školících programů pro jednotlivá témata.

  • Je poskytnuta podpora co se týká rozvoje obchodu na daném území? Open or Close

    Společně s personálem Prinku se určují činnosti marketingu a obchodní činnosti, určené přímo pro jednotlivá území, kdykoli je zájem o nějakou nárazovou akci  nebo o dosažení ještě většího množství poptávek pro zpracování cenových nabídek  pro firmy a kanceláře.

  • Lze komunikovat s mateřskou firmou? Open or Close

    Prink má pověst otevřené a neformální firmy. To znamená, že s případnými problémy se můžete obrátit na mateřskou firmu. Personál v sídle a jednotlivé týmy, na které se franchisanti v případě potřeby mohou obrátit, jsou schopni reagovat ve velmi krátké době a obracejí se také na vedoucí pracovníky a generální ředitelství.