Cartucce Inkjet Prink Per Stampanti Inkjet H

Soukromí pdnikatelé a plátci DPH stále potřebují mnoho tonerů a kazet pro tisk: jedna osoba ze dvou má tiskárnu a v průměru čtyřikrát za rok potřebuje kazety.
Trh se spotřebními materiály už několik let docela stabilně roste a dosahuje velmi významných objemů a zisků. I přes nárůst procesu digitalizace lidé a firmy potřebují stále tisknout dokumenty jak doma, tak v kanceláři.  Zde je zajímavé zjištění, že Prink roste vyšším poměrem, než je nárůst trhu, protože díky své vysoké specializaci získává vyšší podíly na trhu oproti konkurenci, která je méně organizovaná.  
Trh se spotřebními materiály se může zdát být  jednoduchý, ale ve skutečnosti je velice komplexní a pouze velká organizace, jako je Prink, který zná všechna zařízení pro tisk, se mu může postavit a dokázat nabídnout v obchodě spotřební materiál všech značek a pro všechny tiskárny.
A kromě toho, pouze neustálým testováním a kontrolami tonerů a kazet předtím, než se dostanou na trh, je možné konečným zákazníkům nabídnout stálou kvalitu produktu, což je jedna část politiky pro získání důvěry zákazníka.

Vyplňte formulář pro získání bližších informací o franchisingu Prink

Jméno příjmení (*)

Valore non valido
Adresa E-mail

Inserisci un indirizzo mail valido.
Okres, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Telefon (*)

Inserire un numero di telefono fisso o cellulare senza spazi o caratteri di separazione.
Obec, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Poznámky

Valore non valido.


Si prega di compilare il Captcha